Tentsile

Masz pole namiotowe, lub chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?
Nasze namioty Cię zachwycą!

Tentsile to brytyjska marka oferująca niezwykłe nadrzewne namioty! Wyróżnia je lekkość, duża powierchnia użytkowa oraz niespotykany dotąd komfort użytkowania - zawieszony w powietrzu namiot niczym hamak ma korzystny wpływ na nasze kręgosłupy. Ten innowacyjny pordukt podbił serca tysięcy osób na całym świecie pozwlając im na doświadczanie wolności oraz przyjemność obcowania z naturą na zupełnie nowym poziomie! Teraz czas na POLSKĘ!

Bądź pierwszym, który umożliwi swoim klientom biwakowanie na zupełnie innym poziomie! Zyskaj nowych klientów i odmień swoje pole kempingowe razem z Tentsile Polska!


Nasza oferta

Sprawdź ile możesz zarobić →

WYRÓŻNIONE PRODUKTY

Tentsile

Stingray 2.0

  lub  

CENA: 2999,00 PLN

Stingray jest flagowym namiotem marki Tentsile przeznaczony dla trzech osób. Ten wyjątkowy i wygodny produkt jest nie tylko niezmiernie wygodny, ale także unosi Cię ponad niesprzyjające warunki terenu, owady, węże i inne.

Tentsile

Vista

  lub  

CENA: 2699,00 PLN

Namiot Vista to idealny sposób na odpoczynek. Trzy otwarte boki namiotu umożliwiają wejście do środka z każdej strony obozowiska. Trzyosobowy namiot Vista posiada zdejmowany tropik dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w otaczającej Cię przyrodzie.

Tentsile

Connect

  lub  

CENA: 2399,00 PLN

Connect to najbardziej popularny namiot dla dwóch osób. Posiada zdejmowany tropik dzięki czemu pozwala Tobie i Twojemu kompanowi na cieszenie się pięknym otoczeniem przyrody w pełni! Connect łączy ludzi!

Tentsile

Flite +

CENA: 1999,00 PLN

Flite + to ultra lekki, dwuosobowy namiot. Jego mały gabaryt sprawia, że jest on idealną alternatywą dla wszystkich żądnych przygód, miłośników podróży z plecakami. Poręczny rozmiar namiotu oznacza, że Flite + może być zawieszony nawet w gęstym lesie.

WIDEO

#tentsilepolska

Namioty Tentsile

Tentsile Polska
Tentsile Polska
tentsile.pl